SKULPTUR, træ 4 stk. Blandt andre Lorens Larsson. Underskrevet.
333962. SKULPTUR, træ 4 stk. Blandt andre Lorens Larsson. Underskrevet.
Figur Lorens Larsson, signeret og dateret 1943. Højde 16,5 cm.
Figur, Svens Gunnarsson. Signeret og dateret 1942. Højde 16 cm.
Figurer, 2 stk. Signeret VF. Højde ca. henholdsvis 23 og 25,5 cm.