Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olie på Panel, signeret og dateret -29.
333896. STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olie på Panel, signeret og dateret -29.
40 x 50 cm.
Vis hele teksten
Løs fra rammen.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
40 x 50 cm.
Vis hele teksten
Løs fra rammen.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
4.124