333887. Vedhæng og BROCHER i sølv, 4 dele.
Vedhæng i sølv med issten?. Længde 12 mm. Mærket 925.
Broche i form af et aks. Længde 6,5 cm. Svenske frimærker, Falköping, kattefod, S, B9.
Broche i sølv med marcasit. Længde 4 cm. Stemplet kattefod, S. Broche i sølv med marcasit. Blomsterdekoration. Længde 3 cm. Stemplet Stockholm, Kattfot, S, A9.
Samlet vægt 19 gram.
Brugstilstand.
Nåle skrå.
Der mangler en broche fra min side.
Samlet vægt 19 gram.
Brugstilstand.
Nåle skrå.