Vedhæng og BROCHER i sølv, 4 dele.

333887. Vedhæng og BROCHER i sølv, 4 dele.

Vedhæng i sølv med issten?. Længde 12 mm. Mærket 925.
Broche i form af et aks. Længde 6,5 cm. Svenske frimærker, Falköping, kattefod, S, B9.
Broche i sølv med marcasit. Længde 4 cm. Stemplet kattefod, S. Broche i sølv med marcasit. Blomsterdekoration. Længde 3 cm. Stemplet Stockholm, Kattfot, S, A9.
Samlet vægt 19 gram.

Brugstilstand.
Nåle skrå.
Der mangler en broche fra min side.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt 19 gram.

Brugstilstand.
Nåle skrå.

Antal besøg: 679