CAFESTOLE, 3 stk, begyndelsen af 1900-tallet.

333849. CAFESTOLE, 3 stk, begyndelsen af 1900-tallet.

3 cafestole, tidligt i det 20. århundrede.

Slitage, skader, manglende brædder, trænger til pleje, se billeder!

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 881