ARNE ANDERSSON. Akvarel.

ARNE ANDERSSON. Akvarel.
3337965. ARNE ANDERSSON. Akvarel.

Samler folk. Signeret. 24x30 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
012
Antal besøg: 294