LARS GÖRANSSON. Olie på lærred, "Oktoberhöst den 21" signeret.

333779. LARS GÖRANSSON. Olie på lærred, "Oktoberhöst den 21" signeret.

Dateret ergo 1976. 130x96, ydre mål 139x105 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 8.547