JENS MATHISEN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

3337741. JENS MATHISEN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

Ramme ca. 50 x 59 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Jens Mathisen (1926–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 50 x 59 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Jens Mathisen (1926–2003)

Antal besøg: 527