PARKERINGSAUTOMAT 1960'ERNE.

PARKERINGSAUTOMAT 1960'ERNE.
3337642. PARKERINGSAUTOMAT 1960'ERNE.

Af mærket Dunkan Meter.
Højde 45 cm.

Brugsslitage. Ridser
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Af mærket Dunkan Meter.
Højde 45 cm.

Brugsslitage. Ridser
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 602