RUNE CLAESSON. LITOGRAFI, „Snesmeltning“, signeret, prøveprint.

3337502. RUNE CLAESSON. LITOGRAFI, „Snesmeltning“, signeret, prøveprint.

41 x 57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Rune Claesson (1930–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

41 x 57 cm.

Kunstner/designer

Rune Claesson (1930–2011)

Antal besøg: 280