HANNS-JOACHIM KLUG. "Golgata i dag, 1958".

333629. HANNS-JOACHIM KLUG. "Golgata i dag, 1958".

Hanns-Joachim Klug (09/03/1928 Hannover - 05/31/2013 Hannover); i dette parti olie på lærred, signeret nederst til højre og påskrevet og dateret på bagsiden, indrammet. mål ca. 104,5x89,5 cm.

Forskellige buler, noget tilsmudsede. samleobjekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 3.726