MONA SEILITZ. Olie på lærred, signeret og dateret -05.

3335932. MONA SEILITZ. Olie på lærred, signeret og dateret -05.

Ca. 54,5x38 cm.

Mindre knitring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 54,5x38 cm.

Mindre knitring.

Antal besøg: 306