OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, portræt, signeret.

333565. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, portræt, signeret.

60x47 cm. Ydermål 86x73 cm.

Slitage, revner, skader. Belysning.

Få foretaget en gratis vurdering!

60x47 cm. Ydermål 86x73 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 727