333551. TRAVEL GARDEROBE, "Travel Well Trunks", The Schmit Trunk Co. Oshkosh, USA. Den første del af det 20. århundrede.
Bakke mærket. Garderobe med fire skuffer og fire faste bøjler. Beslag og lås i messing. Længde 112, bredde 53, højde 54 cm.
Nøgler mangler. Have på. Rapport. Mærker. Beskadiget lås og indvendigt overfladelag.