PUDEREYLDE, med glasbeholdere, "Reda", midten af det 20. århundrede.

333499. PUDEREYLDE, med glasbeholdere, "Reda", midten af det 20. århundrede.

Længde 151 cm, højde 24 cm, dybde 19 cm.

Brugsslitage, senere maling, et skib med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 959