GOLVURNA, orientalsk, slutningen af det 20. århundrede.

33340. GOLVURNA, orientalsk, slutningen af det 20. århundrede.

Rigt dekoreret med figurer i landskaber Forgyldte dekorative elementer Diameter 34, Højde 93 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 858