TASKE, Gucci.

TASKE, Gucci.
33339. TASKE, Gucci.

Monogrammønstret lærred med bordeaux læderdetaljer og messingbeslag. Stemplet "GUCCI made in Italy". 30x24x8 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
33339. TASKE, Gucci.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.875