BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

3332793. BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

Ramme i messing med hylder i klart glas. Længde ca. 68 cm, bredde ca. 42 cm, højde 74 cm.

Brugsslitage. Delvist berørt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Delvist berørt.

Antal besøg: 357