333279. GLAS, 97 stykker, "Prince", Göran Wärff, Kosta, signeret.
1. sortering, underskrevet.
13 ølglas, 12 rødvinsglas, 13 hvidvinsglas, 11 dessertvinsglas, 10 likørglas, 11 whiskyglas, 9 shotglas, 10 champagneglas, 3 lysestager, 2 juleklokker, bordlighter, askebæger og cigaretholder.
Kantstødt på et rødvinsglas og en juleklokke, der også mangler en klokke.