GLOBE med belysning, Scan-Globe A/S, Danmark, slutningen af det 20. århundrede.

333208. GLOBE med belysning, Scan-Globe A/S, Danmark, slutningen af det 20. århundrede.

Total højde 48 cm.

Ikke gennemgået.
Alder og Brugsslitage.
Overfladeslitage. Pletter er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 48 cm.

Ikke gennemgået.
Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 586