AMPEL, Rusland, omkring 1900, højde ca. 70 cm.

333186. AMPEL, Rusland, omkring 1900, højde ca. 70 cm.

Metal.

Slitage, dele udskiftet. Der mangler muligvis låg .

Få foretaget en gratis vurdering!

Metal.

Antal besøg: 854