ESTERI TOMULA. Vægplader, 8 stk. „Botanica“, Arabia, Finland.

3331353. ESTERI TOMULA. Vægplader, 8 stk. „Botanica“, Arabia, Finland.

12 x 12 cm.

Brugsslitage, ridser.

Kunstner/designer

Esteri Tomula (1920–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

12 x 12 cm.

Brugsslitage, ridser.

Kunstner/designer

Esteri Tomula (1920–1998)

Antal besøg: 1.058