CHIFFONJÉ, nyrenæssance 18/20. årh.

3330806. CHIFFONJÉ, nyrenæssance 18/20. årh.

Afslutter fineret med hårdttræ, herunder valnød.
4 skuffer og skriveklap med indvendig bagside. Messingbeslag.

Bredde 95, dybde 52, højde 150 cm.

Brugsslitage. Slidmærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Slidmærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 658