Kommode af skuffer, messingbeslag, engelsk stil.

3330284. Kommode af skuffer, messingbeslag, engelsk stil.

Højde: ca. 65 cm.
ca. 110 x 36 cm.

Brugsslitage. Disk med mindre mærker/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 65 cm.
ca. 110 x 36 cm.

Antal besøg: 671