ERIC CEDERBERG. „Muslingeskall i måneskin“, tempera på panel.

3329794. ERIC CEDERBERG. „Muslingeskall i måneskin“, tempera på panel.

Signeret E. Cederberg, dateret 1970, ca 18x22 cm (29x33).

Passepartout med pletter.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Få foretaget en gratis vurdering!

Passepartout med pletter.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Antal besøg: 883