LÆNESTOL, træ og læder, 20. århundrede.

332901. LÆNESTOL, træ og læder, 20. århundrede.

Fast polstret ryg og sæde betrukket med sort læder. Bagside hæftet. Træramme.
Sædehøjde 45 cm.
Ryghøjde 106 cm.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 45 cm.
Ryghøjde 106 cm.

Brugsslitage, pletter.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.026