Kommode, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

332857. Kommode, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

På fire ben med messingfødder. Tre skuffer med greb af messing.
Længde 105 cm.
Bredde 45 cm.
Højde 70 cm.

Brugsslitage, stødmærker, maling, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 105 cm.
Bredde 45 cm.
Højde 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 704