15 SKEER PRINSESSE SØLV.

15 SKEER PRINSESSE SØLV.
3328361. 15 SKEER PRINSESSE SØLV.

Længde 10,5cm, vægt ca. 156 gram, i etui.

Brugsslitage, slid ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, slid ridser.

Antal besøg: 243