KORTSPILLER, 3 dele, træ.

KORTSPILLER, 3 dele, træ.
332807. KORTSPILLER, 3 dele, træ.

Kortspiller og bord i skåret og malet træ Figurernes højde ca 20-21 cm Bordmål 22x14 cm, højde 16 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.061