Tiffany & Co. Bordur, forgyldt messing.
Hvid skive med radialt arrangerede romertal. Tiffany kvartsbevægelse, schweizisk fremstillet. Hewlett Packard, 25 år, indgraveret på bagsiden.
ca. H 15 cm x B 11,5 cm x D 4,5 cm.
Tegn på alder og brug. ridser. Der gives ikke en funktionel garanti.