Tiffany & Co. Bordur., messing, forgyldt.

3327863. Tiffany & Co. Bordur., messing, forgyldt.

Tiffany & Co. Bordur, forgyldt messing.
Hvid skive med radialt arrangerede romertal. Tiffany kvartsbevægelse, schweizisk fremstillet. Hewlett Packard, 25 år, indgraveret på bagsiden.

ca. H 15 cm x B 11,5 cm x D 4,5 cm.

Tegn på alder og brug. ridser. Der gives ikke en funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 872