SVERD og DOLK, Franklin Mint.

SVERD og DOLK, Franklin Mint.
332762. SVERD og DOLK, Franklin Mint.

Kun dekorative.
Skabshøjde 47 cm.
Højdemaleri 93 cm.

Mindre Brugsslitage, nøgle mangler til skabet men absolut ingen avanceret lås, Bøjlen til kniven i skabet er defekt, holder ikke til ophæng.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kun dekorative.
Skabshøjde 47 cm.
Højdemaleri 93 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.767