ET LAKERET EGETRÆSBUREAU.

ET LAKERET EGETRÆSBUREAU.
3326306. ET LAKERET EGETRÆSBUREAU.

Den skrånende top indeholdende syv duehuller over syv arrangerede stationære skuffer. Et glidelåg afslører en „hemmelig“ indvendig opbevaringsplads. Nedenfor er to korte skuffer over to lange graduerede skuffer, alle med messingtræk, stående på beslagsfødder. Nogle låsemekanismer, men ingen nøgle. Højde 108cm x Bredde 96cm x Dybde 53cm.

Generelt slid med mærker, ridser og falmning. Nogle tab mindre skader. Bemærkelsesværdige pletter til interiøret. Skuffer kører noget glat. Se venligst online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 299