SPISEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

332625. SPISEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Taks.
Diameter ca. 106, højde 76 cm.
Skiver, 3 stk 30 cm.

Brugsslitage. Søjle og bordplade er løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taks.
Skiver, 3 stk 30 cm.

Antal besøg: 903