BESTIKSÆT, 58 stk, rustfrit stål, "Ideal", Kaj Franck, Hackman.

332613. BESTIKSÆT, 58 stk, rustfrit stål, "Ideal", Kaj Franck, Hackman.

12 knive, længde 19 cm.
25 gafler, længde 17,5 cm.
15 skeer, længde 18,5 cm.
3 gafler, længde 16 cm.
2 skeer, længde 16 cm.
Sauce og suppeske.

Slitage, ridser, noget bestik er let bøjet.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 knive, længde 19 cm.
25 gafler, længde 17,5 cm.
15 skeer, længde 18,5 cm.
3 gafler, længde 16 cm.
2 skeer, længde 16 cm.
Sauce og suppeske.

Antal besøg: 5.563