332613. BESTIKSÆT, 58 stk, rustfrit stål, "Ideal", Kaj Franck, Hackman.
12 knive, længde 19 cm.
25 gafler, længde 17,5 cm.
15 skeer, længde 18,5 cm.
3 gafler, længde 16 cm.
2 skeer, længde 16 cm.
Sauce og suppeske.
Slitage, ridser, noget bestik er let bøjet.