ERIC CEDERBERG. „Fra Fiskeläget“, tempera på panel.

3326102. ERIC CEDERBERG. „Fra Fiskeläget“, tempera på panel.

Signeret E. Cederberg, dateret 1975, ca 27x37 cm (43x53).

Mindre pletter på passepartout.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Antal besøg: 731