ERIK EWALD. Olie på lærred, signeret.

3326077. ERIK EWALD. Olie på lærred, signeret.

Ramme ca. 43 x 51 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 43 x 51 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Antal besøg: 494