VINDSKOVL. JERN, DATERET 1736 OG MED INITIALER SW .W.

3325210. VINDSKOVL. JERN, DATERET 1736 OG MED INITIALER SW .W.

Længde 20 cm, højde 14 cm.

Rustangreb, aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 20 cm, højde 14 cm.

Rustangreb, aldersslitage.

Antal besøg: 700