ESKIL NORDELL, farvelitografi, 65 x 50 cm.

33251. ESKIL NORDELL, farvelitografi, 65 x 50 cm.

Motiv forestillende hane, signeret Eskil Nordell, HC (prøvetryk).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.370