WALTER BENGTSSON. Farvelitografi.

332492. WALTER BENGTSSON. Farvelitografi.

Målfest. og nummereret HC 24/100 ex. 40x57 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.756