BORDELAMPER, 2 stk, metal, funky, 1930'erne.

332410. BORDELAMPER, 2 stk, metal, funky, 1930'erne.

Sort højde ca 26 cm.
Rød højde ca 22 cm.

Slitage, ridser, senere overmalet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort højde ca 26 cm.
Rød højde ca 22 cm.

Antal besøg: 1.026