JOHN HUBBARD (AMERICAN, 1931-2017). MARRAKECH.

3323897. JOHN HUBBARD (AMERICAN, 1931-2017). MARRAKECH.

Farvelitografi, 2015, signeret og nummereret 44/50, uindrammet
53,5 x 43 cm.

Rævning tydelig overalt; grå plet synlig i margen nederst til højre.

Få foretaget en gratis vurdering!

53,5 x 43 cm.

Antal besøg: 260