BERNARD BUFFET. New Yorks skyline, Efter. Signeret og dateret -58 på tryk.

332346. BERNARD BUFFET. New Yorks skyline, Efter. Signeret og dateret -58 på tryk.

44 x 92,5 cm.

Gulnede revner, mærker i papir, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 92,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 8.603