ARMBÅNDUR, sir."World Champion Watch" Jet Super, Atlantic.

332341. ARMBÅNDUR, sir."World Champion Watch" Jet Super, Atlantic.

21 juveler.
Diameter ca. 35 mm uden krone.

Brugsslitage. Glas med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

21 juveler.

Antal besøg: 4.807