332260. HANS J WEGNER. BORD "PÅ 312" Andreas Tuck Danmark.
Bord, eg, teak.
Længde 140 x 90 cm, total længde med paneler 240 cm Højde 72 cm.
Klømærker, Brugsslitage, ridser på bordpladen, slid på bordpladen, malingssprøjt.
Hans J Wegner (1914–2007)