332215. GERD ALLERT. Litografi, signeret, dateret -75, nummereret 80/90 + Radering/kobberstik ÅKE LYRHOLM, "Lördaksbyk" signeret, dateret -81, nummereret 71/110.
Alert, ydre mål 30x33 cm.
Lyrholm, ydermål 28,5x21 cm.
Ikke undersøgt uden for rammen.