ETAGE, første halvdel af 1800-tallet.

332197. ETAGE, første halvdel af 1800-tallet.

Rigt udskåret indretning. Højde 218 cm.

Brugsslitage og et undersidepanel på den korte side mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 823