Ringus gulvlampe, 1950'erne.

Ringus gulvlampe, 1950'erne.
3321916. Ringus gulvlampe, 1950'erne.

Model nr. 281
Højde 148 cm.

Senere elektricitet, lysknap mangler. Brugsslitage, små buler på bunden. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Model nr. 281
Højde 148 cm.

Antal besøg: 650