BLIKSKILT, Gefle Velociped fabrik, første halvdel af det 20. århundrede.

332000. BLIKSKILT, Gefle Velociped fabrik, første halvdel af det 20. århundrede.

54 x 37,5 cm.
Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE.
Producent AB. HUGO BRUSEWITZ PLADFABRIK, GØTEBORG.

Mindre skader, rust, buler, overfladesnavs, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 37,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.473