VASER m.m., 5 stk., glas, Elis Bergh, Simon Gate, Orrefors, Kosta, første halv/midten af det 20. århundrede.

3317841. VASER m.m., 5 stk., glas, Elis Bergh, Simon Gate, Orrefors, Kosta, første halv/midten af det 20. århundrede.

Usigneret.
Slibet skål Simon Gate.
Skåret bruntonet vase Elis Bergh.
Højde 7,5 - 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Usigneret.
Slibet skål Simon Gate.
Højde 7,5 - 22 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 292