JULIAN SUTHERLAND-BEATSON (B.1955). GLYNDEBOURNE.

3317650. JULIAN SUTHERLAND-BEATSON (B.1955). GLYNDEBOURNE.

signeret og dateret 2017, akryl på plade, 20.5cm x 20cm, indrammet, 31cm firkantet, og to andre af samme hånd, samme størrelser, indrammet (3)
***Alle indskrevet på etiketter a tergo.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 463