SIGNIERT. Litografi. 2` Angle du ragadi eller lignende.

331745. SIGNIERT. Litografi. 2` Angle du ragadi eller lignende.

Litografi på håndlavet papir, 1980'erne, signeret-nummereret-indskrevet i grafit, uindrammet. mål ca. 75x56 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 895